Select Page

Soovid osaleda ?

Soovid osaleda ?

Tunned, et soovid jagada oma teadmisi läbi SEO kooli keskonna.  Oled väga teretulnud. SEOkool.ee on avatud kõikidele kes soovivad oma SEO teadmisi, kogemusi, oskuseid jagada.  Siin on ainult üks reegel – SEOkool.ee on ja jääb kõigile tasuta ligipääsetavaks.  Me teeme seda oma vabast tahtest, sooviga aidata inimestel ise SEO valdkonnaga tuttavaks saada.  Kui tunned, et soovid selles osaleda oled oodatud meie meeskonnaga ühinema. >emaili saad saata siit<

About The Author

Kari Kuulman

Kari Kuulman - "Kogemuseks nimetan tehtud vigasid ja vigadest saadud õppetunde" 10 aastat SEO probleemide lahendamist. Koolitamiste ja esinemiste asemel olen iga päev aidanud eesti ettevõtjatel lahendada SEO probleeme. 2016 aastal käis minu laualt läbi peaaegu 1000 erinevat probleemset kodulehte. Olen hoidnud ennast eemale esinemistest, avalikest esinemistest ja meediast. Mulle ei meeldi esinemised ja ma ei ole hea suhtleja. Nüüd aga on tulnud aeg jagada 10 aastaga kogunenud teadmisi teiega.

MIKS SEOKOOL ?

SEOkool jagab kogu SEO valdkonna informatsiooni, uudiseid, meetodeid ja muudteiega tasuta. Miks? Mida targemad ja teadlikumad on inimesed seda meeldivam on oma tööd teha ja seda vähem liigub Eesis ringi pettureid kes SEO mainet alla viivad.

Follow Us