Select Page

Mis on SEO julgetele

Mis on SEO julgetele

SEO on nagu spikerdamine.  Kõige lihtsam on nagu õpetaja ütleb peast spikerdamine. SEO puhul tähendab see reeglina, et me teame ette küsimusi mida google meie kodulehe kohta küsib ja me õpime need selgeks.  Täpsustame, jutt käib kodulehe tehnilistest parameetritest mida google on öelnud, et ta oma hindamise juures vaatab.   Seo edasijõudnutele on natuke rohkem päris spikerdamise moodi. Te teete oma kodulehel just nimelt ühe või teise märksõnaga seotud tegevusi, nö. teete valmis spikrid mida siis õigel hetkel vaadata ja mille alusel otsustada kas teha või mitte oma kodulehel mingeid tegevusi. SEO Julgetele on põhimõtteliselt erinevate spikerdamisvõimaluste kogumik, ehk läbi proovitud tehnikad kuidas loovalt ja julgelt spikerdada nii, et googlel jääks mulje teis kui eeskujulikust õpilasest ning te saaksite puhtad viied oma spikerdamisega. Riskid on suuremad aga ka preemia on suurem.

About The Author

Kari Kuulman

Kari Kuulman - "Kogemuseks nimetan tehtud vigasid ja vigadest saadud õppetunde" 10 aastat SEO probleemide lahendamist. Koolitamiste ja esinemiste asemel olen iga päev aidanud eesti ettevõtjatel lahendada SEO probleeme. 2016 aastal käis minu laualt läbi peaaegu 1000 erinevat probleemset kodulehte. Olen hoidnud ennast eemale esinemistest, avalikest esinemistest ja meediast. Mulle ei meeldi esinemised ja ma ei ole hea suhtleja. Nüüd aga on tulnud aeg jagada 10 aastaga kogunenud teadmisi teiega.

MIKS SEOKOOL ?

SEOkool jagab kogu SEO valdkonna informatsiooni, uudiseid, meetodeid ja muudteiega tasuta. Miks? Mida targemad ja teadlikumad on inimesed seda meeldivam on oma tööd teha ja seda vähem liigub Eesis ringi pettureid kes SEO mainet alla viivad.

Follow Us