Select Page

Mis on SEO edasijõudnutele

Mis on SEO edasijõudnutele

SEO edasijõudnutele on nagu treenimine edasijõudnutele. Enne kui alustad pead olema endale põhitõed selgeks teinud. Ei ole siin midagi rasket, aga lihtsalt kui baas materjali ei tea siis on teinekord raske aru saada, et miks just nii ja mis sõna või väljend see jne.   Kui SEO kõigile on koht kus saad head infot ilma eelneva kogemusetagi rakendada, siis edasijõudnute sektsioonis võite te jääda hätta.  Näiteks räägime siin varsti ankrutekstide suhtarvudest.  Kui sa ei tea mis on ankrutekstid siis võta laht meie SEO kõigile sektsioon ja vaata lihtsalt vastav materjal taganjärgi üle. Lihtne.

About The Author

Kari Kuulman

Kari Kuulman - "Kogemuseks nimetan tehtud vigasid ja vigadest saadud õppetunde" 10 aastat SEO probleemide lahendamist. Koolitamiste ja esinemiste asemel olen iga päev aidanud eesti ettevõtjatel lahendada SEO probleeme. 2016 aastal käis minu laualt läbi peaaegu 1000 erinevat probleemset kodulehte. Olen hoidnud ennast eemale esinemistest, avalikest esinemistest ja meediast. Mulle ei meeldi esinemised ja ma ei ole hea suhtleja. Nüüd aga on tulnud aeg jagada 10 aastaga kogunenud teadmisi teiega.

MIKS SEOKOOL ?

SEOkool jagab kogu SEO valdkonna informatsiooni, uudiseid, meetodeid ja muudteiega tasuta. Miks? Mida targemad ja teadlikumad on inimesed seda meeldivam on oma tööd teha ja seda vähem liigub Eesis ringi pettureid kes SEO mainet alla viivad.

Follow Us